1005 (605) 2011-06-03 - 2011-06-09

Zawodnicy MAXIMUSA na podium

21 maja 2011 r. w Luzinie odbyły się XXVI Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo.
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. 13 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS" zdobyła 13 medali: 5 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe.
Drużynowo MAXIMUS zajął II miejsce - 64 pkt, uległ klubowi z Luzina 76 pkt., który miał aż 40 zawodników w kategoriach w których MAXIMUS nie miał reprezentantów.III m. zajął klub z Polic 19 pkt.
I miejsca tytuł Mistrza Polski zdobyli:
Grzegorz Kwidziński w seniorach w dwóch kategoriach wagowych - 70 kg i - 80 kg;
Andrzej Polakowski w seniorach w kategorii wagowej +90 kg, gdzie stoczył trzy zwycięskie pojedynki;
Katarzyna Laga w kat. + 60 kg w kategorii seniorów;
Piotr Nasiadko w kategorii juniorów starszych - 60 kg.
II miejsca tytuł Vice - Mistrza Polski zdobyli:
- Ariel Rajski w seniorach w kategorii +90 kg;
- Przemysław Ziemianin w kategorii seniorów - 90 kg.
Andrzej Ciulkiewicz w kategorii juniorów młodszych - 63 kg;
Dawid Lasek w kategorii dzieci +40 kg;
Edward Sikorski w kategorii OPEN powyżej lat 40;
III miejsce i brązowy medal zdobyli:
Szymon Walczak w kategorii junior młodszy +70 kg, Daniel Zybort w kategorii junior młodszy - 63 kg.
IV miejsce zajął Mikołaj Tabisz w kategorii junior starszy +70 kg.
V miejsce zajął Artur Grzenkowicz w kategorii dzieci +40 kg.