1006 (606) 2011-06-10 - 2011-06-16

Pływacy Delfina bezkonkurencyjni

4 czerwca na pływalni gdańskiej Moreny odbyły się pływacki wielobój szybkościowy. Każdy zgłoszony zawodnik miał do przepłynięcia 50 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym. Ogólną klasyfikację zwyciężał pływak, który uzyskał najlepszy czas po zsumowaniu wszystkich 4 konkurencji. W zawodach wzięli udział pływacy z naszego województwa. Bardzo udanie startowali pływacy gdyńskiego Delfina. Podopieczni trenerów: Artura Ziniewicza oraz Przemysława Czoków zdobyli w sumie 30 medali!
Najlepszymi zawodnikami zawodów zostali Michał Laskowski (12 lat) i Mateusz Konopka (14 lat), drugie miejsca w klasyfikacji ogólnej zajęli: Laura Chalecka (12 lat), Agata Biernacka (14 lat), Kasper Serżysko (11 lat), Robert Paprocki (12 lat) oraz Tymoteusz Rompa ( 14 lat ). Na trzecim miejscu uplasowali się Ala Grudnowska (14 lat) oraz Jakub Kwaśniewski (11 lat ).
Serdecznie gratulujemy.
Zawodnicy sekcji pływackiej Delfin trenują na pływalni przy Gimnazjum nr 3 w Gdyni.