Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1006 (606) 2011-06-10 - 2011-06-16

Urodzinowy Portret Gdynian do końca czerwca!

Do końca czerwca można przyłączać się do Urodzinowego Portretu Gdynian, tworzonego z okazji 85. urodzin miasta. Dotychczas zrobiło to już prawie 7500 osób. Zebrane zdjęcia, których w założeniu ma być 10 tysięcy, stworzą urodzinowe logo Gdyni, a portret zostanie powiększony, wydrukowany i powieszony w centrum Gdyni. Zapraszamy na: www.facebook.com/Gdynia.
Osoby, które są już na portrecie i zachęcą do tego swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych, będą mogły wygrać rejs promem do Szwecji. Z kolei wśród zwerbowanych rozlosowany zostanie rejs po Zatoce Gdańskiej.
Przypominamy zasady Urodzinowego Portretu Gdynian. W projekcie, który został ogłoszony 14 lutego, mogą wziąć udział wszyscy! By znaleźć się na portrecie:
- wystarczy zalogować się na: www.facebook.com/Gdynia,
- wejść w zakładkę Urodziny na FB,
- kliknąć Zobacz Portret Gdynian,
- kliknąć w zakładkę Weź udział,
- kliknąć Zezwól,
- i jeśli ma się na to ochotę złożyć życzenia lub/i umieścić swoje zdjęcie na portrecie.
Portret wysokości kilkunastu metrów pojawi się na szczytowej ścianie kamienicy na rogu ul. Świętojańskiej i al. Marsz. Piłsudskiego.
Czekamy zatem na zdjęcia kolejnych mieszkańców i sympatyków Gdyni!
Szczegóły na stronie internetowej: www.gdynia.pl/85 .