1009 (609) 2011-07-01 - 2011-07-07

Nowi zawodnicy Arki. Zasady kupowania biletów

Arka Gdynia ustaliła warunki kontraktów z trzema piłkarzami, którzy po pomyślnym przejściu badań medycznych podpiszą z klubem umowy. Cała trójka w ubiegłych rozgrywkach reprezentowała barwy Floty Świnoujście.
Nowymi zawodnikami Arki zostaną:
Sławomir Mazurkiewicz - środkowy obrońca, urodzony 29 maja 1983 roku. Pochodzi z Tczewa, gdzie stawiał swoje pierwsze futbolowe kroki w tamtejszej Wiśle. Po jej opuszczeniu, grywał w innych klubach z Wybrzeża, takich jak Gryf Wejherowo, Unia Tczew czy Olimpia Elbląg. Potem znalazł zatrudnienie w Górniku Łęczna, skąd dwa lata temu trafił do Floty. W ostatnim sezonie zdobył dla tego klubu 3 gole w 25 meczach. Mierzy 185 cm i waży 79 kg. Z Arką podpisze umowę na okres dwóch lat.
Damian Krajanowski - prawy obrońca, urodzony 12 kwietnia 1983 roku, wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów. Grał we Flocie od 2006 roku, dokąd trafił po trzech latach spędzonych w Grunwaldzie Ruda Śląska. W zakończonych niedawno rozgrywkach zaliczył jedno trafienie w 24 spotkaniach. Mierzy 170 cm i waży 70 kg. Z Arką zwiąże się umową na okres dwóch lat.
Ensar Arifović - napastnik, urodzony 21 lipca 1980 roku. Urodził się w Sarajewie, posiada obywatelstwo Bośni i Hercegowiny. Do polskiej ligi trafił w 2005 roku, gdy z Zeljeznicara Sarajewo przeniósł się do Polonii Warszawa. Później grał także w ŁKS-ie Łódź, Jagiellonii Białystok, Górniku Zabrze, a od 2009 roku we Flocie Świnoujście. W ostatnim sezonie zagrał w 31 meczach (12 w pełnym wymiarze czasowym) i zdobył 7 bramek. Mierzy 184 cm i waży 80 kg. Z Arką podpisze umowę na okres jednego roku.
***
Ustalono ceny karnetów i biletów na sezon 2011/2012, jak również harmonogram faz sprzedaży karnetów.
UWAGA! Poprzez transakcje internetowe nie można kupić karnetów rodzinnych, jak również tych na miejsca dla osób niepełnosprawnych. Trybuna GOSiR zostaje wyłączona ze sprzedaży. Wszystkie osoby posiadające karnety na tej trybunie będą mogły zmienić miejsce w II fazie sprzedaży.
Harmonogram sprzedaży:
I Faza - PROLONGATY: do 7.07 (czwartek) - sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na rundę wiosenną i chcą wykupić te same miejsca. Jedna osoba może dokonać prolongaty także dla innych osób.
II Faza - PRZESIADKI: 8.07 (piątek) - 12.07 (wtorek) - sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na rundę wiosenną i chcą zmienić miejsce. Jedna osoba może dokonać prolongaty także dla innych osób.
III Faza - OTWARTA SPRZEDAŻ - od 13.07 - (środa) - Sprzedaż dla wszystkich osób, które do tej pory nie zakupiły karnetu. Jedna osoba może dokonać zakupu dla innych osób pod warunkiem, że wszystkie te osoby posiadają pełny profil kibica wraz ze zdjęciem.
UWAGA! Zakończenie sprzedaży karnetów nastąpi o godz. 16.00 na dzień przed pierwszym meczem w Gdyni (w przypadku meczu niedzielnego na dwa dni przed spotkaniem).
Regulamin sprzedaży, godziny otwarcia kas oraz lista punktów sprzedaży na stronie: www.arka.gdynia.pl. 

ikona