Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1009 (609) 2011-07-01 - 2011-07-07

Podziękowania

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni składa serdeczne podziękowania Andrzejowi Muńko za przekazanie cennych książek naukowych do zbiorów biblioteki.
***
Centrum Aktywności Seniora składa serdeczne podziękowanie dla Jacht Klubu Morskiego „GRYF" w Gdyni za zorganizowanie rejsu do Gdańska w dniu 15 czerwca 2011 r. dla wyróżnionych Seniorów, którzy przyczynili się do działalności CAS.
***
Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej nr 1, WTZ przy Stowarzyszeniu Osób z Wadą Słuchu i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, organizatorzy III Olimpiady Sportowej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, która odbyła się 9 czerwca br na Polance Redłowskiej serdecznie dziękują: WTZ z Somonina,, marynarzom z III Flotylii Okrętów, p. Arkadiuszowi Boruszewskiemu, wolontariuszom z ZSO nr 6, wolontariuszom z ZS nr 13 oraz uczestnikom zmagań sportowych.
***
Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum nr 4 z siedzibą w Gdyni, ul. Okrzei 6 na podstawie Decyzji Marszałka Województwa Pomorskiego ROPS.P. 0724/76/2010 przeprowadziło zbiórkę publiczną na obszarze Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy oraz Wejherowa. W wyniku zbiórki uzyskano łączną kwotę 46 780 złotych (czterdzieści sześć tysięcy siedemset osiemdziesiąt złotych).
Zbiórkę urządzono zgodnie z planem organizacyjnym zbiórki od 19 listopada 2010 do 22 maja 2011 roku, w formie zbierania do puszek kwestarskich na terenie Delikatesów „ALMA" w Gdyni i w Sopocie, Hipermarketu TECSO i Hipermarketu REAL w Gdyni.
Zbiórkę zorganizowano w celu dofinansowania dwóch projektów edukacyjno - wychowawczych realizowanych przez Gimnazjum nr 4 w Gdyni. Realizacja obu projektów nie byłaby możliwa, gdyby nie Państwa pomoc. Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum nr 4 w Gdyni składa serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu zbiórki publicznej wszystkim osobom, które współuczestniczyły w projekcie.
Najwyższe słowa podziękowania przekazujemy naszym darczyńcom, którzy ofiarowali pieniądze na cel jakim był wyjazd naszych uczniów, a także, zawsze nam życzliwemu, dyrektorowi Delikatesów Alma - panu Krzysztofowi Jaworskiemu oraz wszystkim pracownikom Delikatesów ALMA zarówno w Gdyni jak i w Sopocie a także pracownikom Hipermarketu TESCO i Hipermarketu REAL w Gdyni.
***
Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni, ul.Tatrzańska 40, serdecznie dziękuje Piotrowi Żurawskiemu i firmie „Adagio Sound" za pomoc w zorganizowaniu imprez szkolnych: „Dzień Zwierzaczka" i „Dzień Sportu" - nagłośnienie i oprawa muzyczna. 

ikona