1009 (609) 2011-07-01 - 2011-07-07

Zaprojektuj... skrzynkę energetyczną

Gdynia Design Days dobiega końca. Ponieważ zależy nam na tym, aby miasto Gdynia korzystało z potencjału projektantów oraz designu nie tylko podczas festiwalu, postanowiliśmy zorganizować konkurs, który w widoczny sposób wpłynie na przestrzeń miejską. Rozpoczynamy od „modernizacji" skrzynek energetycznych, które są usytuowane w Gdyni Śródmieściu w okolicy ul. Świętojańskiej. Chcemy, żeby były ciekawe, estetyczne i funkcjonalne
Konkurs Gdynia City Transformers skierowany jest głównie do projektantów wzornictwa, jednak każdy kto skończył 18 lat i jest gotowy spełnić warunki regulaminu może wziąć w nim udział. Prace należy przesyłać do 3 sierpnia 2011 r.
Główna nagroda to 3 000 zł, a zwycięskie GDYNIA CITY TRANSFORMERS mają szansę na wdrożenie i na stałe wkomponowanie się w gdyński krajobraz.
Rozstrzygnięcie konkursu, poprzedzone wystawą najciekawszych wizualizacji przetransformowanych skrzynek energetycznych w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, odbędzie się 19 sierpnia 2011 r. 

ikona