Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1011 (611) 2011-07-15 - 2011-07-21

DOKI - Uaktywnij się w Gdyni!

Miasto Gdynia zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów do udziału w projekcie „DOKI - DZIAŁANIE, ORGANIZACJA, KREATYWNOŚĆ, INICJATYWA". Wolontariusze pomagać będą przy organizacji gdyńskich imprez i wydarzeń kulturalnych. Przygotowano dla nich również interesujące szkolenia i warsztaty.
Projekt, realizowany przez gdyński samorząd od czerwca 2009 r., cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłorocznych inicjatywach, a także warsztatach prowadzonych przez specjalistów wzięło udział kilkudziesięciu wolontariuszy. W bazie DOKÓW zarejestrowanych jest ponad 200 osób.
W tym roku wolontariusze będą mogli uczestniczyć w takich imprezach jak: Festiwal GLOBALTICA, Festiwal Rytmu i Ognia FROG, projekt Glocal Tour, The Culture 2011 Tall Ships Regatta, Gdyński Szlak Modernizmu i wielu innych.
Zaplanowano wiele interesujących warsztatów.
Każdy, kto szuka ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, jest ambitny i kreatywny, ma głowę pełną pomysłów, chce działać i pomagać innym może przyłączyć się do DOKÓW. Wystarczy wypełnić ankietę wolontariusza, dostępną na stronie internetowej: www.gdynia.pl/doki i dostarczyć ją do Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) lub przesłać na adres e-mailowy: doki@gdynia.pl. 

ikona