1012 (612) 2011-07-22 - 2011-07-28

71 medali gdyńskich mastersów

Doskonałą formę w VI Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Gdyni w Pływaniu Masters zaprezentowali zawodnicy klubu Masters Gdynia. W zawodach, które odbyły sie w dniach 9 - 10 07.2011 r. na pływalni letniej KPW Gdynia występując w składzie: Hanna Kania, Katarzyna Mysiak, Beata Niewiadomska, Maja Szaduro, Barbara Chomicka, Hanna Żurawska, Stenia Kowalska, Danuta Kowalewska, Danuta Radkowiak, Anna Walczak, Anna Krzysztofik, Renata Polanczyk, Magdalena Majewska, Zazanna Drążkiewicz, Andrzej Skwarło, Józef Kwias, Kamil Plata, Władysław Kurylczyk, Katarzyna Mazurek zdobyli łącznie 71 medali: 31 złotych, 26 srebnch,14 brązowych.W klasyfikacji drużynowej zajęli pierwsze miejsce. Najwięcej złotych medali zdobyli: Andrzej Skwarło 5, Anna Walczak 4, Maja Szaduro 4, Stenia Kowalska 4.
Na wyróżnienie zasługuje 88 - letnia Danuta Kowalewska która zdobyła 2 złote medale, jak również puchar najstarszej zawodniczki.