1012 (612) 2011-07-22 - 2011-07-28

Mecz oldboys - Bałtyk - Stoczniowiec

W najbliższy piątek 22.07.2011 roku o godzinie 17.45 na Stadionie Narodowym Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego w Gdyni spotkają się piłkarze. Na boisko wybiegną oldboye SKS Bałtyk Gdynia oraz RKS Stoczniowca Gdańsk. Kluby o olbrzymim dorobku dla pomorskiej piłki, związane z morzem i tradycją wspólnych potyczek (przypomnijmy, iż kluby tylko na poziomie rozgrywek ogólnokrajowych spotkały się 14 razy gdzie jak to w pojedynkach derbowych nigdy nie brakowało emocji i dramaturgii (4 wygrane Bałtyku, 5 remisów, 5 wygranych Stoczniowca).
Podczas meczu spotkają się zawodnicy, którzy grali w latach świetności swoich drużyn. Na boisko wybiegną gwiazdy polskiej piłki. Będą wśród nich m.in. SKS Bałtyk Gdynia - Tomasz Korynt, Czesław Michniewicz, Adam Walczak. RKS Stoczniowiec - Radosław Michalski, Jacek Paszulewicz, Janusz Urbanowicz.
Wśród Stoczniowców w obecnym roku zabraknie Tomasza Wałdocha, któremu na przyjazd nie pozwoliły obowiązki służbowe (objął posadę trenera juniorów FC Schalke 04 Gelsenkirchen).