1018 (618) 2011-09-09 - 2011-09-15

Festyny dla mieszkańców

Rada Dzielnicy Witomino - Leśniczówka zaprasza 17 września 2011 r. mieszkańców na rodzinny festyn „Leśniczówka - samo zdrowie". Festyn odbędzie się na boisku przy ul. Wielkokackiej 16-18 oraz na witomińskich traktach leśnych.
W programie: marsze na orientację (4 kategorie), marsz nordic walking, zabawy sprawnościowe na rowerach, ścianka wspinaczkowa, zabawa taneczna z postaciami bajkowymi, bezpłatne badania pomiaru ciśnienia krwi, masaże dla zawodników biorących udział w konkurencjach sportowych, pokaz ratowania życia i udzielania pierwszej pomocy, pokaz posłuszeństwa psów ratowniczych, szereg konkursów, w których można zdobyć wiele ciekawych nagród.Na zakończenie festynu parada rowerowa ulicami Witomina.
Zapisy uczestników konkurencji sportowych w godz.: 10.00 - 10.30.
***
11 września 2011 r. Klub MW „Riwiera" zaprasza na piknik rodzinny „Pożegnanie lata". Impreza odbędzie się w godz. od 12.00 do 15.00, na terenie ekspozycji plenerowej Muzeum MW /wejście od bulwaru Nadmorskiego w Gdyni/. W programie m.in.: pokaz walk rycerskich, występy artystyczne, konkursy plastyczne i sprawnościowe. Impreza ma charakter otwarty. Na festyn zapraszamy mieszkańców Gdyni, turystów i wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Będzie można posłuchać piosenek z repertuaru Zespołu Wokalnego Klubu MW i młodych gdyńskich solistów, dla małych artystów odbędzie się konkurs plastyczny pt. „Nadmorski pejzaż". Pokazy walk rycerzy, gry i zabawy rycerskie oraz konkursy sprawnościowe i wiedzy o Morzu i Marynarce Wojennej, wypełnią niedzielne popołudnie dla całej rodziny.  

ikona