1024 (624) 2011-10-21 - 2011-10-27

Super strzelcy

W październikowych zawodach rywalizowała młodzież z klubów województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Regułą już jest, iż zawody z tego cyklu w Makroregionie Pomorskim należą do najliczniej obsadzonych w tej kategorii wiekowej. By znaleźć się w czołówce trzeba wykazać się wysokim poziomem sportowym. Swojego wysokiego poziomu wytrenowania dowiedli także najmłodsi strzelcy gdyńskiej „Floty". Miejsce na podium i srebrny medal w pistolecie sportowym wywalczyła wśród dziewcząt Monika Górnikowska. W pistolecie chłopców Kamil Musiałowski został zdobywcą brązowego medalu. Brązowy medal w rywalizacji dziewcząt w karabinie trafił też do Anny Tokarskiej.
Jako sukces należy uznać czwarte miejsce Patrycji Pankau, jednej z młodszych uczestniczek tych zawodów, startującej w konkurencji pistolet pneumatyczny. W punktacji dla województwa swój udział mieli również: Marta Muller, Aleksandra Memmel i Dawid Pęksa.
Jednocześnie sekcja strzelecka informuje dziewczęta i chłopców z rocznika 1998 o możliwości rozpoczęcia przygody ze sportem strzeleckim. W najbliższą niedzielę, tj. 23 października, zapraszamy w tym celu na strzelnicę przy ulicy Śmidowicza (Oksywie Dolne).
Rodzice zainteresowani spotkaniem na strzelnicy proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Beata Komar: tel. 502 557 538; beatakom@gmail.com
Więcej informacji na: www.wksflotagdynia.pl/strzelecka.htm.