1026 (626) 2011-11-04 - 2011-11-17

Medale dla małżeństw

7 i 14 listopada br. w gdyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbędą się uroczystości wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. „Złoci" jubilaci mają co najmniej 50-letni staż.

I tak 7.11 o godz. 13.00 medale otrzymają: Irmgarda i Alfons Białkowie, Gertruda i Feliks Czarneccy, Gertruda i Norbert Dampc, Lidia i Zdzisław Ignaczakowie (51 lat), Jadwiga i Józef Kohut, Kunegunda i Kazimierz Kwidzińscy, Teresa i Jan Lange, Teresa i Witold Tarasiewiczowie, Julia i Jerzy Wojciechowscy, a o godz. 15.00 Jadwiga i Aleks Matysiakowie (60 lat), Ewa i Bolesław Baczyńscy, Barbara i Eugeniusz Czekajowie, Teresa i Bronisław Guzman, Bogumiła i Tadeusz Grubba, Urszula i Jan Jendrzejekowie, Ada i Karol Kukułka, Zofia i Kazimierz Lewandowscy, Adrianna Pocełujew-Studzińska i Marek Studziński oraz Emilia i Stanisław Knapczykowie.

Z kolei 14.11 o godz. 13.00 medale otrzymają: Zofia i Stefan Serokowie (62 lata), Barbara i Stanisław Arasimowiczowie, Jolanta i Emir Bogdanowiczowie, Barbara i Romuald Borys, Elżbieta i Paweł Busz, Elżbieta i Mirosław Jezusek, Maria i Jan Kosynowie, Janina i Kazimierz Ormanin, Zofia i Janusz Pelcowie, Helena i Tadeusz Szulist, a o godz. 15.00 - Agnieszka i Bogdan Owedykowie (60 lat), Krystyna i Bogumił Bisewscy, Irena i Stanisław Bucholcowie, Barbara i Henryk Formellowie (53 lata), Wanda i Jerzy Frankiewiczowie, Erika i Brunon Hebel, Teresa i Grzegorz Kubaszewscy, Krystyna i Andrzej Kubiccy, Dorota i Henryk Łapińscy oraz Aleksandra i Czesław Wojciechowscy.

Jubilaci w prezencie od miasta otrzymają również grafikę, kwiaty i dyplomy.