1027 (627) 2011-11-18 - 2011-11-24

Piaf po polsku - recital Doroty Lulki

20 listopada 2011 roku w Klubie Marynarki Wojennej podczas Koktajlu Artystycznego w Riwierze usłyszymy najpiękniejsze piosenki niezapomnianej Edith Piaf, m.in. „Akordeonista", „Milord", „Padam, padam".

Koncert „Piaf po polsku" to niezwykły recital Doroty Lulki, aktorki Teatru Miejskiego w Gdyni. Początek o godz. 16.00 w sali kolumnowej Klubu (ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni).

„Piaf po polsku" to koncert złożony z najbardziej znanych piosenek z repertuaru Edith Piaf. Polskie teksty napisali czołowi polscy autorzy: Andrzej Ozga i Wojciech Młynarski.

Występ łączy w sobie elementy koncertu i spektaklu. Dorota Lulka już od kilku sezonów zachwyca wcielając się w postać Piaf w niezwykłym spektaklu gdyńskiego teatru. Sukces „Piaf" w jej wykonaniu zaowocował najpierw koncertami, a teraz płytą poświęconą legendzie francuskiej piosenki. Podczas koncertu aktorka nie tylko interpretuje piosenki Piaf, ale także opowiada o jej niezwykle zawiłym i barwnym życiu.

Dorocie Lulce towarzyszyć będą: Paweł Nowak - akordeon i Dariusz Gutomski - kontrabas.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie MW „Riwiera" przy ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni, pok. 218 (II piętro) lub na portierni. Liczba miejsc ograniczona.