Dowództwo Marynarki Wojennej informuje o salutach armatnich, które zostaną oddane z ORP „Błyskawicy” w piątek, 24 czerwca od godz. 9.30 i niedzielę, 26 czerwca od godz. 12:00. Więcej informacji. Dowództwo Marynarki Wojennej informuje o salutach armatnich, które zostaną oddane z ORP „Błyskawicy” w piątek, 24 czerwca od godz. 9.30 i niedzielę, 26 czerwca od godz. 12:00. Więcej informacji.
1030 (630) 2011-12-09 - 2011-12-15

II Gdyńska Debata Młodych

15 grudnia 2011 r. w Akademii Morskiej w Gdyni odbędzie się II Gdyńska Debata Młodych - „Przyszłość przemysłu morskiego w Gdyni". Debata, nad którą swój patronat objęli Prezydent Gdyni oraz Rektor Akademii Morskiej w Gdyni, organizowane jest przez Fundację Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych - Pomeranian Students' Coalition we współpracy i przy dofinansowaniu Urzędu Miasta Gdyni.

Młodzi ludzie zastanawiać będą się nad kondycją przemysłu morskiego w naszym mieście i regionie. Rozmawiać będą o szansach i zagrożeniach dla polskiej gospodarki morskiej. Do udziału w debacie zaproszeni zostali przedstawiciele: Akademii Morskiej w Gdyni, Akademii Marynarki Wojennej, Ministerstwa Infrastruktury i Transportu, Stoczni Remontowej Natua S.A., Linii Żeglugowych Pol-Levant oraz Portu Gdynia S.A.

Debata rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 12.00 w Akademii Morskiej w aulii im. Tadeusza Meissnera, ul. Morska 81 - 87.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematem. Wystarczy zarejstrować się uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie: www.gdm.fundacjapsc.pl (ilość miejsc ograniczona).
Informacje o debacie: www.gdm.fundacjapsc.pl (strona internetowa projektu).