1030 (630) 2011-12-09 - 2011-12-15

Z Ciapkowa do ludzi

Olcia
- to kotka, która ledwo uszła z życiem... Koteczka po interwencji policji została zabrana bandzie pijanych młodych ludzi, którzy się nad nią znęcali... Kicia była kopana, bardzo poniewierana... Przez chwilę myśleliśmy, że nie damy rady jej pomóc, ale chęć do życia i wola walki jaką wykazała, dała nam i jej siłę. Koteczka uwielbia być miziana, nadstawia łepek do głaskania i uszko do drapania. Jest jeszcze młodą kotką, a już tak dużo przeszła, potrzebuje domu spokojnego, pełnego miłości. Kicia jest odrobaczona, odpchlona i posiada komplet szczepień. OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo" Gdynia ul. Małokacka 3A, www.ciapkowo.pl. 
Kontynuujemy rubrykę dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym. Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Pies do 1/2 roku 50 zł, pies powyżej 1/2 roku 70 zł, pies w typie rasy 120 zł, pies rasowy z rodowodem 220 zł, psy powyżej 8 lat 30 zł, koty do 1/2 roku 20 zł, koty powyżej 1/2 roku 50 zł.

Z Ciapkowa do ludzi - Olcia


Olcia - to kotka, która ledwo uszła z życiem… Koteczka po interwencji policji została zabrana bandzie pijanych młodych ludzi, którzy się nad nią znęcali… Kicia była kopana, bardzo poniewierana… Przez chwilę myśleliśmy, że nie damy rady jej pomóc, ale chęć do życia i wola walki jaką wykazała, dała nam i jej siłę. Koteczka uwielbia być miziana, nadstawia łepek do głaskania i uszko do drapania. Jest jeszcze młodą kotką, a już tak dużo przeszła, potrzebuje domu spokojnego, pełnego miłości. Kicia jest odrobaczona, odpchlona i posiada komplet szczepień. OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” Gdynia ul. Małokacka 3A, www.ciapkowo.pl.