1031 (631) 2011-12-16 - 2011-12-22

Sukcesy zawodniczek ze szkoły sportowej

Bardzo udany start odnotowały zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego podczas Grand Prix Polski Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej w Oleśnie.
W kategorii juniorek Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Gdyni reprezentowało osiem zawodniczek.
W wieloboju juniorek nasze uczennice zajęły wszystkie miejsca na podium - 1 miejsce zdobyła Malwina Kozłowska, 2 miejsce Marta Kulesza, a 3 miejsce Katarzyna Romaniuk. W czołowej ósemce znalazły się również nasze uczennice: Angelika Rywalska - 5 m, Julia Mendelewska - 7m, Dagmara Bąk - 8 m. Kolejne miejsca zajęły - Kornelia Lis 11 m, Katarzyna Pietrzak- 18 m. W kategorii seniorek pierwsze miejsce zajęła Maja Majerowska (Kopernik Wrocław), a na drugim miejscu podium uplasowała się Marta Jasińska (uczennica klasy I LO). Natomiast Joanna Sawicka startująca po raz pierwszy w klasie mistrzowskiej zajęła 6 miejsce.
Wszystkie zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej, która wchodzi w skład Zespołu Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni przy ulicy Władysława IV 54.