1032 (632) 2011-12-23 - 2012-01-04

Głosujmy na gdyńską iluminację świąteczną

Zachęcamy do głosowania na Gdynię w plebiscycie internetowym „Świeć Się" na najpiękniejszą iluminację świąteczną w Polsce. Jego organizatorami są ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. i ENERGA SA.
By wziąć udział w plebiscycie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.swiecsie.pl. Tam też można głosować - w pierwszym etapie, który potrwa do 2 stycznia 2012 r., na wybrane miasto danego województwa (na razie w naszym województwie najlepsza jest Gdynia, wyprzedza Gdański Tczew).
W konkursie uczestniczy łącznie 100 miast z całego kraju, wybranych przez komisję plebiscytową, w tym 10 z Pomorza.
Zwycięzca plebiscytu zostanie wybrany spośród miast, które w danym województwie zdobędą najwięcej głosów. Na 16 finalistów głosować będzie można w drugim etapie plebiscytu od 4 do 15 stycznia 2012 r.
Wyniki zostaną opublikowane na stronie plebiscytu do 24 stycznia 2012 r. Zwycięskie miasto otrzyma zestaw sprzętu AGD, który trafi do wybranej placówki.
Plebiscytowi towarzyszą świąteczne konkursy fotograficzne z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły na stronie internetowej akcji: http://swiecsie.pl/.