Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1037 (637) 2012-02-03 - 2012-02-09

Podziękowania

Klub hokejowy Niedźwiadki dziękuje za pomoc w organizacji Turnieju o Nieoficjalne Mistrzostwo Pomorza w Hokeju na Lodzie 2012 r. rodzicom Niedźwiadków oraz Młodzieżowemu Domowi Kultury w Gdyni, który ufundował nagrody.
***
Zarząd Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Francuskiej składa serdeczne podziękowanie i wdzięczność pani Ewie Gałeckiej, Dyr. Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni, za koncert z okazji spotkania noworocznego w siedzibie Towarzystwa, w dniu 21 stycznia. Ponadto wszyscy uczestnicy spotkania przekazują również swoje uznanie i podziw za program i poziom artystyczny zaprezentowany przez młodych muzyków, pod dyrekcją prof. Małgorzaty Skorupy. Oprócz podziękowania pianistom - Michałowi Skowronek i Annie Szymańskiej oraz kwintetowi smyczkowemu w składzie: Natan Kosętka, Miriam Kozak, Marta Jezierska, Sonia Zając, Aleksandra Godecka. Składają również życzenia wielu sukcesów w ich dalszej karierze artystycznej.