Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1037 (637) 2012-02-03 - 2012-02-09

W Klubie Filmowym...

Klub Filmowy w Gdyni, ul. Waszyngtona 1 (obok stoczni Nauta), zaprasza w dniach 3 - 8 lutego na dwa filmy:

- godz. 18.00 - „Zupełnie inny weekend". Reżyseria: Andrew Haigh, występują: Tom Cullen, Chris New. Dramat/romans, Wielka Brytania, 2011.
Russell (Tom Cullen) to samotny mężczyzna mieszkający na 14. piętrze bloku w Nottingham. Jest człowiekiem skrytym, małomównym i nieśmiałym. Pracuje jako ratownik na pływalni, od czasu do czasu zapali sobie dla relaksu trawkę. Tylko najbliżsi przyjaciele wiedzą, że jest gejem. Pewnego wieczoru poznaje w klubie Glena (Chris New), całkowite swoje przeciwieństwo - chłopaka energicznego, gadatliwego i bezczelnego. Wydaje się więc, że mężczyźni rozstaną się po wspólnie spędzonej nocy, a jednak następnego dnia są wciąż razem.

- godz. 20.00 - „Człowiek z Hawru". Reżyseria: Aki Kaurismaki, występują: Andre Wilms, Kati Outinen. Komediodramat, Finlandia, Francja, Niemcy, 2011.
Pucybut o złotym sercu, jego ukochana żona, ich wyjątkowo inteligentny pies Łajka, a także tajemniczy detektyw i dawna gwiazda rock and rolla. Pewnego dnia losy postaci z zapomnianego przez świat portowego miasta niespodziewanie odmieni uciekinier z dalekiej Afryki. „Człowiek z Hawru" to nagrodzony przez światową krytykę fiński kandydat do Oscara, a zarazem najweselszy film w konkursie ostatniego festiwalu w Cannes.

Bilet na każdy z filmów: 10 zł.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.klubfilmowy.pl.