1042 (642) 2012-03-09 - 2012-03-15

Udane starty młodych pływaków Delfina

W Słupsku odbył się pierwszy rzut Ligi Województwa Pomorskiego Dzieci. W zawodach wzięło udział 250 młodych pływaków z 13 klubów województwa pomorskiego. Gdynię reprezentowali 10 - 11 - letni zawodnicy sekcji pływackiej KS Delfin Gdynia.
Nikola Pyzalska wygrała 50 m stylem klasycznym i zajęła 2 miejsce na 50 m stylem dowolnym w kategorii 10 latek. W tej samej kategorii inna z podopiecznych trenera Przemysława Czoków, Apollonia Greinke była 2 w stylu klasycznym oraz 3 w stylu dowolnym. Sztafeta dziewcząt 4x50 m stylem zmiennym w składzie (Marta Laskowska, Apollonia Greinke, Klaudia Kwaśniewska oraz Nikola Pyzalska) zajęła 2 miejsce. Miejsce na podium również zajął 11 - letni Damian Partyka, zawodnik trenera Artura Ziniewicza uplasował się na 2 pozycji na 50 m stylem motylkowym.
Kolejna runda odbędzie się 21.04. 2012 r. w Chojnicach.