1042 (642) 2012-03-09 - 2012-03-15

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym. Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 40 zł, koty powyżej ½ roku - 80 zł.


Z Ciapkowa do ludzi- Bella

Z Ciapkowa do ludzi - Małgoś


Bella i Małgoś to młode, przemiłe, z pewnością domowe kotki. Do Ciapkowa trafiły kilka dni temu. Zostały znalezione na parkingu. Dlaczego dotychczasowy opiekun je tam zostawił, narażając na śmierć pod kołami samochodów? Nie wiadomo. Są wyjątkowo łagodne, przyjazne, uwielbiają pieszczoty. Gdy tylko otwieramy klatkę kot Małgoś pcha się na ręce. Jego siostra Bella jest odrobinę nieśmiała, dlatego do opiekuna nie podchodzi od razu. Grzecznie prosi o głaskanie ocierając się o klatkę. Za odrobinę uwagi rodzeństwo odwdzięcza się głośnym mruczeniem. Małgoś i Bella bardzo potrzebują własnego domu, głaskania i miłości opiekunów, którzy tym razem ich nie zawiodą. Zwierzęta obdarzają nas miłością bezwarunkową i na całe życie. Chcielibyśmy, aby kotki trafiły do osób wartych takiego uczucia. Kotki mogą trafić do osobnych domków.
Przeszły już zabieg kastracji i sterylizacji, są po zakończonej kwarantannie i zaszczepione kompletem szczepień. Kotki gotowe do adopcji.