1045 (645) 2012-03-30 - 2012-04-05

WrakRace 2012 czyli rywalizacja zapaleńców

WrakRace to najbardziej odjazdowa impreza dla miłośników motoryzacji, na celu której jest stworzenie widowiskowego wyścigu oraz dobra zabawa. Już po raz trzeci zostanie sprawdzona wytrzymałość samochodów osobowych i umiejętności kierowców w warunkach terenowych.

Pierwsza impreza z cyklu WrakRace odbyła się w październiku zeszłego roku. Zgromadziła czterech zapaleńców jazdy w terenie na torze w Adventure Parku.

Już miesiąc później do terenowej rywalizacji stanęło czternastu zapaleńców, którzy sprawdzali wytrzymałość swoich wystylizowanych aut. Każdy kolejny rajd cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego trzecia edycja przewiduje dwa dni maksymalnej zabawy:
- 31 marca 2012 r. w godz. 14.00 do 19.00 zawodnicy stylizują samochody w swoich boksach,
- 1 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 start wyścigu.

Pierwszego dnia imprezy rajdowe teamy będą charakteryzować i upiększać swoje pojazdy w wyznaczonym boksie WrakGarażu. Dopiero drugiego dnia emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy wsiądą do swoich samochodów i będą przemierzać wyboisty i kręty tor.

Kibice mają zagwarantowany bezpłatny wstęp oraz spektakularne widowisko.
Wszystkich pasjonatów rajdów samochodowych oraz osoby chcące przeżyć niezapomniane emocje na imprezę zaprasza Adventure Park w Gdyni.

Szczegóły na stronie internetowej: www.adventurepark.pl

Wydarzeniu patronuje Euro Car oraz kasacja pojazdów Panta.