1048 (648) 2012-04-20 - 2012-04-26

Otwarty trening Irlandii na Stadionie Miejskim

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 coraz bliżej. To wielkie święto futbolu nie ominie również Gdyni, bo właśnie na naszym Stadionie Miejskim reprezentacja Irlandii będzie przygotowywać się do meczów z drużynami Chorwacji, Hiszpanii i Włoch. Czy piłkarze z Zielonej Wyspy są w stanie pokonać tak trudnych przeciwników? Szanse Irlandczyków możesz ocenić, oglądając ich podczas treningu!
Już 5 czerwca 2012 r. o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Gdyni przy ul. Olimpijskiej odbędzie się Otwarta Sesja Treningowa, zarówno dla kibiców jak i przedstawicieli mediów.
Podczas treningu będzie można z bliska zobaczyć gwiazdy ligi angielskiej słynące z nieustępliwości, waleczności i wielkiego serca do gry, które pod czujnym okiem słynnego trenera Giovanniego Trapattoniego poszukają sposobów na pokonanie rywali z grupy.
Wśród kibiców, którzy przyjdą na stadion zostaną rozlosowane nagrody, miedzy innymi koszulki reprezentacji biorących udział w EURO 2012, piłki z podpisami światowej sławy zawodników, sprzęt sportowy oraz karnety na mecze gdyńskich drużyn.
Wejście na stadion odbywać się będzie za okazaniem bezpłatnych wejściówek, dostępnych w wielu punktach na terenie miasta. Szczegółowe informacje na temat sposobu ich dystrybucji ukażą się wkrótce na stronie internetowej Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.gosirgdynia.pl oraz w prasie lokalnej. 

ikona