1048 (648) 2012-04-20 - 2012-04-26

Wolontariusze poszukiwani

Centrum Współpracy Młodzieży poszukuje osoby, która będzie na zasadzie wolontariatu pracować będzie na stanowisku: mentor/mentorka zagranicznych wolontariuszy.
Osoba na tym stanowisku zapewni wsparcie zagranicznemu wolontariuszowi przyjeżdżającemu do Polski do pracy w organizacjach non-profit. Mentor/ka jest pomocą w stawianiu pierwszych, samodzielnych kroków w nowej rzeczywistości, pomaga w nawiązaniu nowych znajomości, zapewnia wsparcie indywidualne, pomaga w rozwiązywaniu problemów i konfliktów, w których uczestniczy wolontariusz.
Wymagania:
- wiek 20 - 35 lat;
- dobra znajomość języka angielskiego, inne języki (rosyjski);
- możliwość poświęcenia ok. 2 h tygodniowo przez okres około roku;
- doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej (szczególnie młodzieżowej) lub nieformalnej grupie młodzieżowej (koła zainteresowań, kluby młodzieżowe itp.) będzie dodatkowym atutem.
Centrum zapewnia:
- możliwość samorozwoju oraz doskonalenia językowego,
- podnoszenie umiejętności na szkoleniach krajowych i zagranicznych.
Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 7 maja 2012 r. na adres e-mail: evs@cwm.org.pl.
Należy dołączyć poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r., Dz. U. Nr 133 poz. 883)". 

ikona