1058 (658) 2012-07-06 - 2012-07-12

Festiwal Traffic Design poszukuje wolontariuszy

Stowarzyszenie Traffic Design poszukuje wolontariuszy do pomocy przy tegorocznej edycji Festiwalu Traffic Design odbywającego się na terenie Gdyni od 20 lipca do 10 sierpnia 2012. Pomóż odmienić oblicze naszego miasta, przyczyń się do estetycznej rewolucji i poznaj czołówkę polskiej sceny street art'u.

Stowarzyszenie szuka otwartych, komunikatywnych i chętnych do pomocy osób do różnych etapów produkcji festiwalu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika organizacja jest w stanie zapewnić wolontariuszom satysfakcjonującą pracę, która będzie prawdziwym wyzwaniem. Podpatrując najlepszych artystów młodego pokolenia, jesteś w stanie wiele się nauczyć i nawiązać cenne znajomości.

Wolontariat to praca non profit, która daje ogromne zadowolenie, doświadczenie oraz pozwala przeżyć ciekawą przygodę. Jeśli profil twojej uczelni na to pozwala Stowarzyszenie może pomóc Ci zaliczyć praktyki podczas festiwalu lub wypełnić zaświadczenie o twojej pracy przy współtworzeniu tego niezwykłego wydarzenia.

Zgłoszenia można przesyłać na adres kontakt@trafficdesign.pl w temacie wpisując Wolontariat. Zapisy kończą się 10 lipca 2012 r.

Więcej informacji na temat Festiwalu: www.facebook.com/trafficdesign oraz www.trafficdesign.pl.