Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1058 (658) 2012-07-06 - 2012-07-12

Fundacja Gospodarcza pomaga bezrobotnym i przedsiębiorczym

Działania Realizowane w ramach Pomorskiego Miasteczka Zawodów przez Fundację Gospodarczą w Gdyni:
- Doradztwo biznesowe*;
- Poradnictwo zawodowe (redagowanie CV i listów motywacyjnych, pomoc w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej)*;
- Podstawy edytora tekstu WORD -18 - 19.07.2012 r.;
- Profesjonalna obsługa klienta - 24 - 25.07.2012 r.
* wymaga wcześniejszego ustalenia terminu spotkania
Wszystkie szkolenia są bezpłatne.
Osoby zainteresowane spotkaniem z doradcą zawodowym, doradcą biznesowym oraz badaniem predyspozycji zawodowych prozone są o wcześniejszy kontakt.
Uwaga! Przy zapisach na szkolenia pierwszeństwo mają osoby zgłaszające się osobiście! Zapisy telefoniczne od 25 dnia miesiąca od godz. 9.00.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 58 622 20 52, 622 60 17, 622 95 43 lub zgłaszanie się osobiście do Pomorskiego Miasteczka Zawodów (w siedzibie Fundacji Gospodarczej), Gdynia, ul. Olimpijska 2, pokój 101-102 i 103 (I p.).
Strona internetowa: www.fundacjagospodarcza.pl.
Działalność Pomorskiego Miasteczka Zawodów jest dofinansowana ze środków Miasta Gdyni.
***
Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub osobą zamierzającą rozpocząć działalność gospodarczą, zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji w Punkcie Konsultacyjnym w Gdyni. Oferujemy usługi informacyjne, dzięki którym możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat działalności gospodarczej, tj.:
- jak, krok po kroku, założyć własną firmę;
- co zrobić, aby firma prężnie się rozwijała;
- skąd i w jaki sposób pozyskać środki finansowe na założenie lub rozwój przedsiębiorstwa;
- jak pokonywać problemy pojawiające się w bieżącej działalności.
W Punkcie Konsultacyjnym możesz skorzystać także z częściowo odpłatnych usług doradczych - dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych, zapłacisz tylko 10 zł za godzinę doradztwa:
- asysta w rozpoczynaniu działalności gospodarczej stanowi idealną pomoc dla osób planujących uruchomienie własnej firmy. Wykwalifikowani doradcy poprowadzą cię przez wszystkie etapy związane z zakładaniem własnego biznesu, np. pomogą w przygotowaniu biznesplanu, dokumentów niezbędnych do rejestracji działalności gospodarczej. Możesz skorzystać z 16 godzin takiego doradztwa.
- asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej jest skierowana do już działających przedsiębiorców. Doradcy wesprą cię w zakresie: formalno-prawnych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy, marketingu, organizacji oraz finansowania przedsiębiorstwa. Możesz skorzystać z 24 godzin takiego doradztwa.
Z usług Punktu Konsultacyjnego w Gdyni możesz korzystać:
- Bezpośrednio w siedzibie Fundacji Gospodarczej - ul. Olimpijska 2, 81-538 Gdynia, w godzinach od 8.00 do 16.00.
- Internetowo - za pomocą formularza dostępnego na stronie www.fudacjagospodarcza.pl
- Telefonicznie pod numerami tel. 58 662 42 44, 58 662 42 43.