Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1058 (658) 2012-07-06 - 2012-07-12

Gdynia w kwiatach 2012 - konkurs

Już po raz osiemnasty Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek ogłosił konkurs „Gdynia w kwiatach", w którym mogą wziąć udział wszyscy, którzy przysparzają urody naszemu miastu kwiatami w oknach, na balkonach, loggiach, tarasach, dachach, w ogrodach i na rabatach.
Poniżej kupon konkursowy, który wraz ze zdjęciami trzeba dostarczyć do UM. Każdy balkon, okno, taras, loggia, dach, wejście, ogródek i otoczenie budynku powinny być sfotografowane przez właściciela. Fotografie powinny być kolorowe o wymiarach min. 10×15 cm (maksymalnie 3 szt.). Kupony wraz ze zdjęciami należy składać w Zespole Prasowym Urzędu Miasta (p. 201) lub wysłać pocztą na adres:
Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia. Termin składania kuponów upływa 31 lipca 2012 r. Zakończenie konkursu nastąpi we wrześniu na imprezie „Dary Ziemi".
UWAGA!
Rada Dzielnicy Śródmieście informuje, iż w ramach konkursu „Gdynia w kwiatach" ogłoszonego przez Prezydenta Miasta przyzna dodatkowe wyróżnienia dla mieszkańców dzielnicy w następujących kategoriach:
- podwórka kamienic, bloków (jako całość);
- fragment podwórka (trawnik, gazon, klomb, kwietnik itp.);
- posesja indywidualna;
- piękny i zadbany balkon.
Dla wszystkich kategorii przewidziane jest po jednym wyróżnieniu w wysokości 500 zł brutto oraz cztery nagrody specjalne w wysokości 250 zł brutto każda.
Rada zachęca do zgłaszania kuponów konkursowych wraz ze zdjęciami tak jak w konkursie głównym - do 31 lipca 2012 r. w Urzędzie Miasta, pok. 201.
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Kupon konkursowy do pobrania tutaj