Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.  Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
1058 (658) 2012-07-06 - 2012-07-12

Wystawa psów rasowych

Zarząd Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Gdyni zaprasza 15 lipca 2012 r. na XVII Krajową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się na terenie Parku Kolibki w Gdyni - Orłowie. Czworonożne piękności podziwiać będzie można w godz. 10.00 - 17.00.

Na imprezę zaproszono ponad 700 psów różnych ras z Polski i spoza naszych granic. Oceniać je będzie szesnastu uznanych i cenionych sędziów kynologicznych.
Podczas wystawy wszyscy zainteresowani będą mogli przyglądać się ocenie psów prowadzonej w ringach. Odbędą się pokazy posłuszeństwa psów i inne atrakcje. Będzie można zrobić zakupy - karmy, suplementy i odżywki dla psów, a także kosmetyki, zabawki i akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Na ringu honorowym zaprezentują się uczestnicy Konkursu Młody Prezenter, wybrane zostaną: Najpiękniejsze Baby, Szczenię, Junior i Weteran Wystawy, a także Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej, Pies Myśliwski Użytkowy oraz Najpiękniejszy Pies Oddziału Gdynia. Na zakończenie wystawy doświadczony Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny dokona wyboru Zwycięzcy Wystawy - „Best in Show".

Ceny biletów wstępu dla zwiedzających: normalny 12 zł, ulgowy 6 zł, dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Parking 20 zł.