1058 (658) 2012-07-06 - 2012-07-12

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym.
Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 40 zł, koty powyżej ½ roku - 80 zł.

Z Ciapkowa do ludzi - SaraZ Ciapkowa do ludzi- Sara
Sara - średniej wielkości suczka. Jest w schronisku, ponieważ jej właściciel trafił do hospicjum. Jedno jest pewne. Bardzo ją kochał i dbał o nią, jak tylko potrafił.
Niestety na stare lata, kiedy powinna być u boku swojego kochającego właściciela, straciła wszystko... Sara bardzo długo nie mogła się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości.
Leżała w budzie zwinięta w kłębek, nie zwracając uwagi na nic. Po kilku dniach zabraliśmy ją do biura, aby zobaczyć czy odzyska nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będzie lepiej. Udało się...
Poznaliśmy zupełnie nową Sarę - wesołą, rozszczekaną (odpowiada, gdy się do niej mówi), macha wesoło ogonem. Wita wszystkich odwiedzających, uwielbia spacerki. Niestety jej adopcja będzie trudna.. Bo kto chciałby starego psa? Sara ma guzy na listwie mlecznej, które nie nadają się już do operacji. Mimo wszystko mocno wierzymy w to, że ktoś ją adoptuje, aby ostatni czas spędziła u boku kochającego właściciela. Nie pozwólmy, aby do końca swoich dni została w schronisku!
Sara była psiakiem mieszkaniowym. Mieszkała z kotem, jest nauczona czystości.
Pozwól jej jeszcze raz pokochać!