1059 (659) 2012-07-13 - 2012-07-19

Wystawa psów rasowych w parku Kolibki

Zarząd Związku Kynologicznego w Polsce Oddział w Gdyni zaprasza 15 lipca 2012 r. na XVII Krajową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się na terenie Parku Kolibki w Gdyni - Orłowie.

Uroczyste otwarcie XVII Krajowej Wystawy Psów Rasowych przewidziane jest na godzinę 10.00, a zakończenie na godzinę 17.00. Na organizowaną przez nas imprezę zgłosiło się około 850 psów rożnych ras z Polski i spoza naszych granic.
Podziwiać będzie można rasy znane i od lat popularne takie jak owczarek niemiecki i golden retriever, a także rasy mniej liczne, często szerzej nieznane m.in. owczarek holenderski krótkowłosy, pies grenlandzki, epagneul breton, barbet, clumber spaniel i lwi piesek. Podczas wystawy wszyscy zainteresowani będą mogli przyglądać się ocenie psów prowadzonej w ringach. Będą także pokazy posłuszeństwa psów i inne atrakcje.

Wszyscy zwiedzający będą mogli dokonać zakupów bowiem liczne stoiska handlowe w szerokiej ofercie przedstawią karmy, suplementy i odżywki dla psów, a także kosmetyki, zabawki i akcesoria dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Psy oceniać będzie szesnastu uznanych i cenionych sędziów kynologicznych.
Na ringu honorowym zaprezentują się uczestnicy Konkursu Młody Prezenter, wybrane zostaną: Najpiękniejsze Baby, Szczenię, Junior i Weteran Wystawy, a także Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej, Pies Myśliwski Użytkowy oraz Najpiękniejszy Pies Oddziału Gdynia. Na zakończenie wystawy doświadczony Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny dokona wyboru Zwycięzcy Wystawy - „Best in Show".
Ceny biletów wstępu dla zwiedzających: normalny 12 zł, ulgowy 6 zł, dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Parking 20 zł.
Uwaga! Podczas wystawy nie ma sprzedaży psów.