Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1060 (660) 2012-07-20 - 2012-07-26

I Marynistyczna Giełda Kolekcjonerów

I Marynistyczna Giełda KolekcjonerówTo będzie wielka atrakcja dla wszystkich zainteresowanych morską historią. W ramach projektu Legenda Morska Gdyni w Muzeum Miasta Gdyni odbędzie się Marynistyczna Giełda Kolekcjonerów.

Zapraszamy pasjonatów, kolekcjonerów, amatorów marynistycznych pamiątek, również osoby mające dopiero zamiar budować swoje kolekcje. Elementy statkowego wyposażenia, medale, znaczki, archiwalne pocztówki, fotografie, okolicznościowe datowniki, wszelkie przedmioty opatrzone marynistycznymi motywami to wszystko znaleźć będzie można na kolekcjonerskich stoiskach. Będzie można kupić, sprzedać, wymienić, podzielić się doświadczeniami, zawrzeć nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Legenda Morska GdyniApelujemy także do posiadaczy marynistycznych kolekcji - zapraszamy do prezentacji waszego kolekcjonerskiego dorobku. Wszyscy zainteresowani wystawieniem swoich zbiorów proszeni są o kontakt z Agencją Rozwoju Gdyni, tel. 58 620 24 17, e-mail: projekty@arg.gdynia.pl.

Udział kolekcjonerów - wystawców i odwiedzających Giełdę - bezpłatny.

Zapraszamy - I Marynistyczna Giełda Kolekcjonerów w ramach projektu Legenda Morska Gdyni -  22 lipca 2012 w godz. 10.00 - 14.00 w Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1.

Współorganizatorami oraz Partnerami Giełdy są Gdyński Klub Kolekcjonerów oraz Muzeum Miasta Gdyni.  

ikona