Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1062 (662) 2012-08-10 - 2012-08-16

Gdynia w kwiatach - zgłoszenia tylko do 17 sierpnia

17 sierpnia 2012 r. mija termin zgłaszania udziału w konkursie „Gdynia w kwiatach”.


Poniżej drukujemy ostatni kupon konkursowy, który wraz ze zdjęciami trzeba dostarczyć do UM. Kupon dostępny także na stronie internetowej: www.gdynia.pl w zakładce Ratusz. Każdy balkon, okno, taras, loggia, dach, wejście, ogródek i otoczenie budynku powinny być sfotografowane przez właściciela. Fotografie powinny być kolorowe o wymiarach min. 10×15 cm (maksymalnie 3 szt.). Kupony wraz ze zdjęciami należy składać w Zespole Prasowym Urzędu Miasta (p. 201) lub wysłać pocztą na adres:

Zespół Prasowy Urzędu Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia.

Zakończenie konkursu nastąpi we wrześniu na imprezie „Dary Ziemi”.


UWAGA!

Rada Dzielnicy Śródmieście w ramach konkursu „Gdynia w kwiatach”, ogłoszonego przez Prezydenta Miasta przyzna dodatkowe wyróżnienia dla mieszkańców dzielnicy w następujących kategoriach:

- podwórka kamienic, bloków (jako całość);

- fragment podwórka (trawnik, gazon, klomb, kwietnik itp.);

- posesja indywidualna; piękny i zadbany balkon.


Również Rada Dzielnicy Działki Leśne po raz kolejny postanowiła dołączyć do konkursu Gdynia w kwiatach nagrody dodatkowe za najpiękniej ukwiecone posesje na terenie Działek Leśnych. Do konkursu mogą być zgłaszane wszystkie obiekty ozdobione kwiatami, zieleni i elementami małej architektury.


Obie Rady Dzielnic zachęcają do zgłaszania kuponów wraz ze zdjęciami, tak jak w konkursie głównym w UM Gdynia, pokój 201 do 17 sierpnia 2012 r.

Kupon konkursowy do pobrania.