Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1062 (662) 2012-08-10 - 2012-08-16

Podziękowania

Rada Dzielnicy Obłuże składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy wsparli organizację festynu rodzinnego „Powitanie Lata” na terenie rekreacyjnym przy stawku, a w szczególności: Zarządowi Morskiego Portu Gdynia S.A., Salonowi Fryzjersko -Kosmetycznemu LE SOURIRE z Gdyni, Restauracji BIANCAS z Kosakowa, Hurtowni Kosmetyczno-Papierniczo- Biurowej MAGO z Gdyni, OPEC-owi Gdynia Sp. z o.o., Serwisowi komputerów i laptopów CLICART.PL z Gdyni, firmie Technika Meblowa TECHNIK z Gdyni.

***

Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi w Gdyni oraz Rada Dzielnicy Wzgórza św. Maksymiliana dziękują mieszkańcom Dzielnicy oraz Miasta, którzy wzięli udział w ambulansowym poborze krwi na terenie Klasztoru Ojców Franciszkanów. Gdynianie nie zawiedli i pomimo urlopowego okresu zebrano ponad osiem litrów krwi.

Podziękowania kierujemy również do Parafialnego Zespołu Caritas za pomoc w organizacji, poczęstunek oraz za przygotowanie drobnych pamiątek z tego wydarzenia.

***

Stowarzyszenie Społecznej Edukacji Non Stop, prowadzące świetlicę socjoterapeutyczną przy ul. Żeglarzy 5, wraz z DOPS nr 2 serdecznie dziękuje firmom:Centrum Mięsnemu K&K Sp. z o.o., Nomi przy ul. Płk. Dąbka 338, Piekarni p. Lisińskich, p.Szczepańskiemu za wsparcie Pikniku Sąsiada, wolontariuszom, Klubowi Osiedlowemu Apteka, pracownikom Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Policji za zaangażowanie i uświetnienie imprezy oraz SM „Na Wzgórzu” za dobrą współpracę.