Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1070 (670) 2012-10-05 - 2012-10-11

Rewelacyjni lekkoatleci

W dniach 29 - 30 września 2012 r. na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach rozegrany został Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego będący również Mistrzostwami Polski Młodzików.
Rewelacyjne na tej imprezie zaprezentowali się zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia". Podopieczni trenerki Bogusławy Klimaszewskiej byli bezkonkurencyjni w skoku o tyczce nie dając szans swoim rywalom.
Agnieszka Kaszuba skacząc na wysokość 352 cm zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski ustanawiając jednocześnie rekord Polski w kategorii 14 - latek w tej konkurencji. Poprzedni rekord, ustanowiony tydzień wcześniej na zawodach w Słupsku, wynosił 350 cm i należał również do tej zawodniczki.
Jej klubowy kolega Kornel Sanocki skacząc o tyczce na wysokość 380 cm wyrównał swój rekord życiowy zdobywając tym wynikiem złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski. Na Małym Memoriale Janusz Kusocińskiego K.L. „Gdynia" wystawił silną ekipę w skoku o tyczce składającą się z 4 tyczkarek i 2 tyczkarzy.

ikona