1070 (670) 2012-10-05 - 2012-10-11

Warto przyjść do Tea-Tralnej

Tea-Tralna przy Teatrze Miejski w Gdyni (ul. Bema 26, www.tea-tralna.pl, tel: 666 553 553) zaprasza:
6.10.2012 r. o godz. 22.00
z cyklu TEA-TRALNA NOCĄ czyli klubowo na scenie teatru: PANDORA'S BOX VOL 2.2. VARIETY OF MUSIC. To pierwszy odcinek drugiego sezonu imprez spod znaku puszki pandory. W ten specjalny wieczór zagrają: Radar, Tilo Al Bandit, LUK LUK, eSWuA, Odme feat.Slavko, Qna vs Kobinge, Xehire. Czas na dnb, dubstepową, techniczną podróż!
Najbliższe klubowe wieczory w Tea-Tralnej to nie tylko towarzyskie spotkania przy stoliku z graną na żywo muzyką w tle, ale również atrakcje kulturalne, takie jak pokaz filmów klasy B, spotkania urodzinowe naszych gości czy pokazy winiarskie.
Teatralna gościć będzie DJ-i oraz muzyków tworzących przeróżne odmiany klubowych dźwięków. Wstęp wolny;
7.10.2012 r. godz. 10.00 z cyklu TEATRALNY PORANEK DLA DZIECI: „Złota Rybka". Koperek i Kminek choć są przyjaciółmi, bardzo się ze sobą kłócą. Czasami są to kłótnie na żarty, czasem jednak na serio. Tak jest tym razem, w dodatku mali widzowie czekają na rozpoczęcie spektaklu o „Złotej Rybce". Gdy Koperek i Kminek dochodzą w końcu do porozumienia i chcą wspólnie rozpocząć bajkę okazuje się że pojawiają się problemy z obsadą tytułowej roli. Każdy z nas chciałby złowić Złotą Rybkę żeby ta spełniła nasze marzenia. Koperek i Kminek też chętnie znaleźliby się w tej roli. Wstęp 10 zł;
7.10.2012 r. o godz. 19.00 TEA-TRALNA SLAM NR 1 - wraz z Centrum Kultury zapraszamy do udziału w tradycyjnym slamie poetyckim - nowym cyklicznym wydarzeniu kulturalnym. Slam jest konkursem poetyckim, w którym każdy może stanąć w szranki przeciwko każdemu. Decyzję o tym, który wiersz jest lepszy, każdorazowo podejmuje publiczność, głosując przy pomocy dwóch, różnokolorowych kartek. Slam to: poeta, scena, 3 mikrofony i żywiołowo reagująca publika. Nagroda to 200 zł. Weź pięć własnych, niepublikowanych i nienagradzanych wierszy i wyjdź na scenę.
Slam poprowadzi Wojciech Boros. Wstęp wolny. 

ikona