Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1070 (670) 2012-10-05 - 2012-10-11

Zaproszenie na bezpłatne porady psychologiczne

Biuro Porad Obywatelskich kojarzone jest głównie jako miejsce, w którym można zasięgnąć porady prawnej. Niewiele osób wie, że w ofercie Biura są bezpłatne porady psychologiczne.
W czym może pomóc porada psychologiczna? Czasami nosimy w sobie różne problemy, z którymi jesteśmy sami albo potrzeba osoby z zewnątrz, żeby wspólnie zastanowić się nad sytuacją.
Może dostrzegamy powtarzające się problemy w naszym życiu, np. jesteśmy w kolejnym związku, który jest bardzo trudny, w którym czujemy się pomijani, nieważni, nie możemy mieć w partnerze wsparcia a może nawet czujemy się krzywdzeni, pozwalamy bardzo źle się traktować. Choć pragniemy bliskiego związku to się nie udaje. Mamy wrażenie, że ciągle źle trafiamy na nieodpowiednich ludzi. Porada psychologiczna może pomóc nam zrozumieć, co jest przyczyną takiej sytuacji, pokazać nam, co my robimy, że tak się dzieje, odkryć pewien schemat naszego postepowania, czy różne nasze lęki leżące u podstaw sytuacji, w której się znaleźliśmy.
W Biurze Porad Obywatelskich klient może skorzystać z pięciu porad psychologicznych. Porada może się okazać bardzo pomocna w możliwości zrozumienia swojej aktualnej sytuacji życiowej, daje też duże wsparcie i siłę w podejmowaniu kroków do zmiany tego, co jest dla nas trudne. Czasami w trakcie porad psychologicznych osoba, która przychodzi, dojrzewa do decyzji o podjęciu dalszej pracy nad sobą w formie psychoterapii.
Na poradę psychologiczną można umówić się telefonicznie lub osobiście.
Biuro Porad Obywatelskich, ul. Traugutta 2, tel. 58 661 31 56.
Godziny otwarcia Biura: poniedziałek - środa godz. 12.00 - 20.00, czwartek i piątek, godz. 8.00 - 16.00.
Prowadzone poradnictwo psychologiczne realizowane jest w ramach projektu „Otwórz oczy - gdyński program wspierania osób z problemami rodzinnymi" finansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.