Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1072 (672) 2012-10-19 - 2012-10-25

O wielkiej sile naszych marzeń - spotkanie dla dzieci i rodziców w bibiliotece

Rada Dzielnicy Obłuże, Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni oraz Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zapraszają dzieci z rodzicami 25 października 2012 r. o godz. 17.00 do Filii nr 1 MBP przy ul. Boisko 6, Obłuże na spotkanie pt. „O wielkiej sile naszych marzeń" z Moniką Pollak - autorką ilustracji do książek dla dzieci.

Na spotkaniu artystka porozmawia z dziećmi o marzeniach i ich znaczeniu w naszym życiu, oraz opowie o książce „O królewnie, która chciała jeździć koparką". Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa ilustracji artystki, absolwentki ASP w Gdańsku. Podczas spotkania będzie można kupić książki dla dzieci Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego.

Monika Pollak jest autorką ilustracji do książek dla dzieci: „Joasia i wilk. Opowiadanie dla dzieci, która mają złe sny", „Mój sport, moja radość. 10 zasad treningu dla dzieci uprawiających sport", „Lew. Bajka o dwóch królach", „Chyba jestem nieśmiały", „Będziemy mieli drugie dziecko. Magia serca i miłości", „O królewnie, która chciała jeździć koparką".

Wstęp wolny.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Obłuże kulturalne, twórcze, przyjazne", który otrzymał dotację Miasta Gdyni.  

ikona