1072 (672) 2012-10-19 - 2012-10-25

Warto przyjść do „TEA-TRALNEJ”

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, ul. Bema 26, www.tea-tralna.pl, tel: 666 553 553:
- 19.10.2012 r. o godz. 17.00 Jesienne Spotkania Z Laureatami NLG 2012.
W gościnnych murach Teatru Miejskiego spotkają się z publicznością kolejno Marian Sworzeń, Marta Podgórnik i Magdalena Tulli.
„Jesienne Spotkania z Laureatami Nagrody Literackiej Gdynia" rozpocznie debata poświęcona prof. Mieczysławowi Porębskiemu, któremu przyznano w tym roku w Gdyni specjalną Nagrodę Osobną. Dyskusję o przebogatym dorobku M. Porębskiego podejmą Krystyna Czerni, Paweł Huelle i Jacek Friedrich.
Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny. Szczegółowe informacje na nagrodaliterackagdynia.pl oraz facebook.com/nagroda.literacka.gdynia;
20.10.2012 r. godz. 22.00 z cyklu TEA-TRALNA NOCĄ czyli klubowo na scenie teatru: TUXEDO BDAY NIGHT. Zagrają (w alfabetycznej kolejności): E.F.G., GRALL, GREM ,S.T.R.I.T., TUXEDO i GOŚCIE.
Klub Teatralna, po poniedziałkowych wieczorach z jazzem, zaprasza w sobotę na nocne spotkanie z kolektywem DJ-skim. Tym samym jedna z najważniejszych kolebek kulturalnych w Trójmieście, szanowana przez artystów, aktorów i widzów - mała scena Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, kontynuuje z powodzeniem nowy cykl imprez - Tea-tralna NOCĄ. Wstęp wolny;
21.10.2012 r. godz. 11.00 z cyklu TEATRALNY PORANEK DLA DZIECI: „Byczek Fernando".
Kminek i Koperek zapraszają wszystkie dzieci w podróż po Hiszpanii. Tam czeka na nich Byczek Fernando, który wcale nie lubi i nie chce walczyć na arenie, za to chętnie wącha stokrotki, bławatki i inne kwiatki... Ponadto, ten sympatyczny zwierz przygotuje dla dzieci różne gry i konkursy, zatem na pewno podbije serca wszystkich przybyłych. Gdyby wszystkie byki, byczki i byczątka na świecie były takie jak nasz Fernando, świat byłby inny. Wszyscy by się kochali i żyli w przyjaźni.
Tea-tralna zaprasza wszystkie dzieci do wspaniałej zabawy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni.
Wstęp 10 zł.