1074 (674) 2012-11-02 - 2012-11-08

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym.
Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 20 zł, koty powyżej ½ roku - 50 zł.

Z Ciapkowa do ludzi - Leniuch


Z Ciapkowa do ludzi- LeniuchLeniuch - starszy psiak o większych gabarytach. Nigdy nie potrafimy zrozumieć jak można porzucić psa po tylu wspólnie spędzonych latach. Skazać go na przepełnioną smutkiem i samotnością starość. Leniuch jest bardzo grzecznym i dobrze ułożonym psiakiem.
Bardzo tęskni za własnym człowiekiem. Uwielbia przytulanie. Chętnie spaceruje. Nie ciągnie na smyczy, nie jest nachalny. Bez problemu dogaduje się z innymi psiakami. Mógłby zamieszkać ze starszymi dziećmi. Może również stać się przyjacielem osoby starszej. Zapewnij mu godną starość, by jeszcze mógł poczuć się kochany.
Przypominamy, że OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą". Zapraszamy do schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom...