1074 (674) 2012-11-02 - 2012-11-08

Zapisy do...

Dyrekcja Punktu Przedszkolnego „Magiczny Zamek'' zaprasza na Dzień Otwarty - w najbliższą środę w godzinach 10.00 - 12.00, do Małego Kacka, ul. Łowicka 86 A.
Punkt Przedszkolny, wpisany do ewidencji szkół i przedszkoli Wydziału Edukacji, realizuje nauczanie zgodnie z programem zatwierdzonym przez MEN. Zajęcia odbywają się w dwóch językach: angielskim (także z native speakerem) i polskim. Rozwój dzieci wspomagany terapią logopedyczną, pedagogiczną. Zapewniona stała opieka psychologa. Oferta zajęć dodatkowych: tańce, karate, gimnastyka korekcyjna, j. hiszpański. Punkt Przedszkolny Magiczny Zamek nowy adres: ul. Łowicka 86A, Mały Kack, tel. 517 195 596, www.magiczny-zamek.pl, magiczny-zamek@wp.pl
***
Osiedlowy Klub Kultury S.M. „BAŁTYK" (Witomino, ul. Narcyzowa 1) zaprasza młodzież na zajęcia plastyczne „Rysunek i malarstwo bez tajemnic", odbywające się w poniedziałki i środy w godz. 15.00 -17.30 . Są to zajęcia, które mają na celu przygotowanie do szkół artystycznych, na których będzie można poznać zasady perspektywy i kompozycji, narzędzia i materiały plastyczne, techniki malarskie i historię sztuki.
Koszt: 20 zł miesięcznie. Informacje, tel. 58 624 12 91 (w godz. 13.00-18.00).
***
Pomysłodalnia zaprasza panie w wieku od 18 roku życia (nie określa górnego limitu wieku) do wspólnego śpiewania. Kryteria przyjęcia to kolejność zgłoszeń, silna motywacja i chęć pracy w grupie pod kierunkiem dyrygenta w celu publicznego występu. Spotkania chóru odbywają raz w tygodniu przez 2h w budynku Gdyńskiego Liceum Autorskiego. Wszystkie działania są prowadzone w formie zajęć grupowych. Kierownikiem muzycznym chóru jest solistka Teatru Muzycznego w Gdyni, Renia Gosławska, mająca bogate doświadczenie wokalne i dyrygenckie. Chór ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy - tytuł najlepszego spektaklu nurtu offowego na XVI Międzynarodowym Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku. Zajęcia odpłatne: 40 zł miesięcznie
Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: pomyslodalnia@razem.pl lub telefonicznie: 782 976 318. Miejsce prób: Gdyńskie Liceum Autorskie, ul. Pomorska 39/41. Więcej informacji: pomyslodalnia.pl.
***
Placówka Muzyczna „Forte" zaprasza wszystkich chętnych - dzieci, młodzież, a także dorosłych - na zajęcia nauki gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych - keyboard'ach. W ramach zajęć zainteresowani zdobywają praktyczne umiejętności gry na instrumentach klawiszowych oraz niezbędną do gry wiedzę teoretyczną.
Do wyboru zajęcia grupowe (max. 3 - osobowe) 2 razy w tygodniu (45 min.) oraz lekcje indywidualne (60 min.). Materiały do nauki oraz instrumenty w dyspozycji Placówki.
Lekcje odbywają się w budynku YMCA, ul. Żeromskiego 26. Kontakt telef. 601 65 03 63 lub 58 661 90 17.
***
Centrum Rozwoju Artystycznego „Modern" zaprasza dzieci od 4 do 12 lat oraz młodzież i dorosłych, którzy chcą rozwijać umiejętności aktorskie, emocjonalność, pamięć ruchową, słuchową, tworzyć spektakle teatralne i występować na scenie. Dla wokalistów warsztaty z ruchu scenicznego. Zajęcia odbywają się w Chyloni, ul. Rozewska lub na Dąbrowie, ul. Nagietkowa 73 (SP 14). Prowadzi reżyser i choreograf Inessa Lerner. Zapisy: tel. 601 791 689, www.centrum-modern.pl.
Centrum prowadzi również zajęcia z gimnastyki relaksacyjnej (Chylonia, ul. Rozewska 1) we wtorki o godz.19.00.
***
Firma N-FANTS w Gdyni zaprasza: dzieci i młodzież na zajęcia gimnastyki korekcyjnej z ruchem rozwojowym, muzykoterapię oraz chętnych do zespołów wokalno-instrumentalnych. Zajęcia odbywają się w szkołach podstawowych: nr 20, Wielki Kack (ul. Starodworcowa 36), nr 23, Wzgórze św. Maksymiliana (ul. Grottgera 19), nr 29, Grabówek (ul. ks. Ściegiennego 8), nr 33, Oksywie (ul. Godebskiego 8). Kontakt: tel. 731 772 774, e-mail: nfants@nfants.pl; www.nfants.pl.
***
Akademia Muzyczna Szansa zaprasza na naukę gry na instrumentach muzycznych.
W programie również komponowanie własnych piosenek, dziecięce zespoły muzyczne, musical „Piraci z Karaibów". Adres: Dąbrowa, ul. Lubczykowa 2A (blisko hipermarketu TESCO).
Strona internetowa: http://www.muzycznaszansa.com/.