Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.  Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
1079 (679) 2012-12-07 - 2012-12-20

Podziękowania

Dyrekcja i społeczność szkolna Szkoły Podstawowe nr 46 i Gimnazjum nr 18 w Gdyni składają serdeczne podziękowania Jego Ekscelencji księdzu arcybiskupowi Tadeuszowi Gocłowskiemu za odprawienie mszy świętej w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców w związku z jubileuszem 20 - lecia szkoły, nadaniem imienia Franciszka Sokoła, przekazaniem sztandaru w dniu 30 listopada 2012 r.
Dyrekcja dziękuje również księdzu Krzysztofowi Czai - proboszczowi parafii Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni - Karwinach za współpracę ze szkołą przy organizacji obchodów, Radzie Rodziców, wszystkim firmom i osobom prywatnym, które ufundowały sztandar i wsparły organizację uroczystości: Spółdzielni Mieszkaniowej „Karwiny", OPEC Spółka z o.o. w Gdyni, Polskiemu Rejestrowi Statków, klubowi „Cascata", Tomaszowi Mazurowskiemu i klubowi sportowemu „Kar - Lab", firmie Franke Foodservice Systems Poland Spółka z o. o., Aleksandrze i Jarosławowi Surawskim, Marii i Mirosławowi Lewandowskim, Dowództwu Marynarki Wojennej, szkolnym związkom zawodowym ZNP i NSZZ „Solidarność" Pracowników Oświaty, Elżbiecie Maciąg, Grzegorzowi Jaszczukowi, Karolinie Rendaszka.
***
Nauczyciele gdyńskich szkół pragną podziękować wszystkim organizatorom i sponsorom nagród XII edycji mistrzostw nauczycieli w pływaniu. Zawody odbyły się 1.12.2012 r. w Gimnazjum nr 3 w Gdyni pod patronatem Prezydenta Miasta Wojciecha Szczurka. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Dorocie Szymańskiej i Małgorzacie Banackiej, Iwonie i Witoldowi Chudyszewicz, Marcinowi Czerwińskiemu oraz Związkom Zawodowym ZNP Gdynia i Solidarność Oświaty i Wychowania w Gdyni.