1080 (680) 2012-12-21 - 2013-01-03

Trenerzy Realu podszkolą gdynian

Ponownie w Gdyni odbędzie się obóz sportowo-rekreacyjny Fundacji Realu Madryt, tym razem zimowy. Od 12 do 18 lutego 2013 r. dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat poznawać będą tajniki treningu piłkarskiego prowadzonego w jednym z najlepszych klubów sportowych świata.
W czasie campu uczestnicy uczyć się będą również języka hiszpańskiego. Poznają podstawowe zwroty używane w życiu codziennym i na boisku. W czasie wolnym nie zabraknie wspólnych wycieczek, gier i zabaw.
Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka na lutowy camp proszone są o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej: http://www.campy.com.pl/.
W zajęciach może wziąć udział 100 dzieci. Koszt: 1500 zł.
Treningi odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 28 im. Lotników Polskich w Babich Dołach, w której Fundacja Realu Madryt otworzy jedną ze swoich Sportowych Szkół Integracji Społecznej. Od września przyszłego roku będzie mogła uczyć się w niej setka dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Bezpłatne zajęcia sportowe i edukacyjne odbywać się będą po lekcjach. Poprowadzą je nauczyciele ze szkoły przeszkoleni przez Fundację.