Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1080 (680) 2012-12-21 - 2013-01-03

Wyniki turnieju międzyszkolnego

21.11.2012 r. w Szkole Podstawowej nr 33 w Gdyni odbyła się gala zakończenia VIII Gdyńskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczo - Ekologicznego o puchar Prezydenta Miasta Gdyni, którego organizatorem był Zarząd Klubu Turystyki Pieszej PTTK Marynarki Wojennej „Belfer". Uczniowie, biorący udział w turnieju, wykazali się wiedzą teoretyczną z zakresu krajoznawstwa regionu, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, znajomością przepisów ruchu drogowego oraz popisywali się umiejętnościami w konkurencjach sprawnościowych, takich jak: marsz na orientacje, pokonanie toru rowerowego, rozstawianie namiotu czy pakowania plecaka na biwak. Spośród 63 uczestników turnieju wyłoniono laureatów w czterech kategoriach wiekowych:
Najmłodsi turyści z klas I-III SP: I m. - drużyna Sznurki z SP 33; II m. - drużyna Uniwersal z SP 33;
Drużyny z klas IV-VI SP: Im. - Oxivia Juniorki 1 z SP 33; II m - Lemury ze SP 39; III m. - Oxivia ze SP 33;
Drużyny gimnazjalne: I m. - Dzikie Rzodkiewki z Gim. 20; II m. - Chwarznianki z Gim. 20; III m. - Familia Grabówek;
Drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych: I m. - Elita z IX LO; II m. - Oliwki z IX LO; III m. - Ekoturyści z Zespołu Szkół Ekologicznych.
Zwycięzcom gratulujemy.
Współorganizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 33, Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 16 oraz Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.