1091 (691) 2013-03-15 - 2013-03-21

Koncertowe „Ucho”

Klub Muzyczny „Ucho" (ul. św. Piotra 2) zaprasza:

- 16 marca o godz. 19.00 na koncert
THE TOY DOLLS
- legendarnej punkrockowej grupy The Toy Dolls, która po ponad 30 latach istnienia wyrusza w kolejną trasę, promującą jej najnowszy album - „The Album After The Last One". Ostatni krążek jest jego 12 albumem studyjnym. Formacja powstała w Anglii w 1979 roku.
Skład: Olga - wokal, gitara; Tommy Goober - bas; The Amazing Mr. Duncan - perkusja.
PO PROSTU - polska grupa punkrockowa pochodząca z Trójmiasta. Założona została w 1985 przez byłych muzyków zespołów DDT i Deadlock II. Zespół grał m.in. na festiwalu w Jarocinie w roku 1986, na festiwalu Poza Kontrolą ‘86 i w ramach Nowej Sceny ‘87/'88.
SEKSBOMBA - polski zespół grający muzykę z pogranicza punkrocka i rock'n'rolla. Powstał w 1986 w Legionowie, założony przez wokalistę Roberta Szymańskiego, gitarzystę Bogdana Kozieła, basistę Bogdana Roguckiego i perkusistę Krzysztofa Wiechowicza. W 2011 roku ukazała się najnowsza płyta Sexbomby zatytułowana „CTRL+ALT+DELETE" - zawierająca zestaw dwunastu premierowych utworów oraz film dokumentalny „Punk nie gryzie" nakręcony podczas VI edycji Legionowo Rock Festiwal.
Bilety: 59 zł (przedsprzedaż)/77 zł (w dniu koncertu)*;

- 20 marca o godz. 20.00 na koncert Śledź Jazz w Gdyni - KENNY GARRETT.
Koncert saksofonisty Kenny'ego Garretta - laureata nagrody Grammy, jednego z najistotniejszych muzyków swojego pokolenia. Zawrotna kariera Kennego Garretta trwa już 30 lat. Od czasu pierwszego koncertu z Duke Elington Orchestra (prowadzonej przez Mercera Elingtona), przez okres spędzony z muzykami takimi jak: Freddie Hubbard, Woody Shaw, Art Blakey & The Jazz Messangers i Miles Davis, Garrett wzbogacał te formacje energicznie melodyjnymi i wyjątkowymi dźwiękami wydobywanymi ze swego saksofonu altowego.
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż)/80 zł (w dniu koncertu)*;

*Dostępne w Klubie „Ucho' (biuro czynne poniedziałek - piątek, godz. 10.00 - 18.00), Kawiarnia Cyganeria (ul. 3 Maja 27), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini), sieć Eventim (eventim.pl, cena w sieci 62 zł, sprzedaż w danych punktach Eventimu).
Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach zamykana o godz. 15.00 w dniu koncertu, a następnie wznawiana dopiero bezpośrednio przed imprezą - w klubie. Cena „w dniu koncertu" obowiązuje przez cały dzień - niezależnie od godziny.  

ikona