1095 (695) 2013-04-12 - 2013-04-18

Kino młodych, joga i recitale

Rada Dzielnicy Oksywie zaprasza mieszkańców, na kolejny pokaz filmowy w ramach projektu „Kino Młodych" który odbędzie się  18 kwietnia o godz. 18.00 w Kino-Teatrze Grom na Oksywiu (ul. Rondo Bitwy pod Oliwą).
Prezentowane będą filmy krótkometrażowe: „Aria Diva" reż. Agnieszka Smoczyńska;  „Moja nowa droga" reż. Barbara Białowąs;  „Jak to jest być moją matką" reż. Norah McGettigan.
Po seansie wszystkich chętnych zapraszamy do dyskusji. Spotkanie poprowadzi Piotr Kurpiewski.
Wstęp wolny.

***
Caffe Anioł, Gdynia, ul. Kilińskiego 6 zaprasza:
- 13 kwietnia o godz. 19.00 na recital Leszka Dranickiego. Znane i lubiane przeboje jazzowe, bluesowe i rockowe z ubiegłego wieku... Bogato ilustrowane wspomnieniami z koncertów w autorskim opracowaniu. Wstęp: 15 zł. po wcześniejszym odbiorze biletów w kawiarni.

- 15 kwietnia o godz. 16.00 oraz 18.00 na  spotkanie z doświadczonymi nauczycielami Jogi i Pilatesu. Opowiedzą jak Joga i Pilates wpływają na zdrowie i samopoczucie.  Spotkanie adresowane jest do wszystkich. Nie liczy się wiek ani płeć, a jedynie chęć poprawy jakości swojego życia. Poprowadzą je: Małgorzata Stanisławska i Beata Oganowska - założycielki pierwszego profesjonalnego studia Centrum Joga i Pilates w Gdyni. Wstęp wolny.

- 17 kwietnia o godz. 19.00 na „Lepszy Świat" Recital Jerzego Struka poety, autora piosenek, wokalisty z udziałem wokalistki Katarzyny Kasprzak i pianisty Romualda Andrzejewskiego z zespołu Arete. Wstęp 15 zł. od osoby po wcześniejszym odbiorze biletu z kawiarni.