1095 (695) 2013-04-12 - 2013-04-18

Kolejna nominacja dla Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia

Hala Sportowo - Widowiskowa "Gdynia"Hala Sportowo-Widowiskowa „Gdynia" znalazła się w gronie obiektów nominowanych do nagrody w konkursie MP Power Venue, w kategorii Multi Venue. 

W kategorii tej nominowane zostały także Targi Kielce SA (Hala wystawienniczo-kongresowa E) oraz Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & Spa w Jachrance. Pełna lista nominacji znajduje się na stronie: www.meetingplanner.pl/mp-power-awards/nominacje.

Uroczysta gala finałowa MP Power Night odbędzie się 26 kwietnia 2013 r. w Warszawie i wtedy ogłoszone zostaną ostateczne wyniki konkursu.

Przypomnijmy, że cztery dni wcześniej - 22 kwietnia - ogłoszone zostaną wyniki konkursu na „Najlepszy Obiekt Sportowo-Rekreacyjny" organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Infrastruktury Sportu i Rekreacji (IAKS Polska), Polski Komitet Olimpijski i Polski Komitet Paraolimpijski. W tym konkursie, wśród 9 obiektów nominowanych przez jury do głównej nagrody, znalazł się także - obok Hali Sportowo-Widowiskowej „Gdynia" - Stadion Miejski w Gdyni.