1095 (695) 2013-04-12 - 2013-04-18

Konkursy fotograficzne

 W tym roku mija 10 lat od prywatyzacji Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego w Gdyni i jego wejścia w skład międzynarodowej grupy ICTSI. Jednym z elementów obchodów tej rocznicy jest organizacja konkursu fotograficznego, do którego zapraszamy zarówno fotografów - profesjonalistów jaki amatorów. Patronem medialnym konkursu są Dziennik Bałtycki i portal NaszeMiasto.pl.

Tematem konkursu i inspiracją dla prac konkursowych jest hasło „Gdynia - Port przyszłości". Celem konkursu jest prezentacja potencjału portu i jego znaczenia dla rozwoju polskiej gospodarki.
Zdjęcia przesyłać można do 30 kwietnia br. na adres e-mail: konkursfoto@bct.gdynia.pl lub pocztą na adres Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego. Spośród nadesłanych prac jury wybierze 12 najlepszych, na które głosować będą mogli internauci na fanpage`u BCT na Facebooku. O zwycięstwie zadecyduje liczba kliknięć „Lubię to" pod zdjęciami.

Nagrodami w konkursie są bony na sprzęt fotograficzny o łącznej wartości 6 tyś. zł. Nagrodzone prace wydrukowane zostaną również na łamach Dziennika Bałtyckiego oraz zaprezentowane podczas ekspozycji plenerowej, organizowanej w Gdyni w ramach obchodów 10-lecia prywatyzacji BCT.

Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bct.gdynia.pl oraz fanpage`u BCT na Facebooku pod adresem: http://www.facebook.com/pages/BCT-Baltic-Container-Terminal-Gdynia/106926782677647.


***
Rada Dzielnicy Mały Kack zaprasza sympatyków dzielnicy do udziału w konkursie „Mały Kack w obiektywie".
Organizatorzy czekają na zdjęcia wykonane w dzielnicy, a także takie które się łączą z Małym Kackiem. Mogą to być zarówno fotografie archiwalne jak i wykonane aktualnie. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone oraz wystawione podczas „Dni Kacka", które odbędą się w czerwcu.

Zdjęcia mogą być nadesłane zarówno w formie cyfrowej jak i tradycyjnej. Pliki w formacie JPG można wysyłać na adres e-mail:seba.j@wp.pl.Jeżeli są to tradycyjne fotografie należy przesłać je lub dostarczyć do biura Rady Dzielnicy Mały Kack: ul. Halicka 8, 81-506 Gdynia lub Biblioteki Miejskiej Filia nr 11 przy ul. Łowickiej 51.

Szczegóły na stronie internetowej: http://www.malykack.miasto.gdynia.pl/.