Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1095 (695) 2013-04-12 - 2013-04-18

Warsztat rozwoju osobistego

Fundacja Gdyński Most Nadziei (ul. Władysława IV 51) zaprasza 16 kwietnia 2013 r. na otwarty warsztat samorozwoju. Początek o godz. 17.00.

Czas wiosny to czas zmian i porządków, jakie wprowadzamy w swoich domach, szafach... Dlaczego zatem nie wprowadzić zmian w swoich głowach? Jeśli masz ochotę spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy, przyjdź na warsztat rozwoju osobistego czyli Spojrzenie na życie na dwa sposoby. Nauczysz się, jak w różny sposób postrzegać wydarzające się w Twoim życiu sytuacje oraz że znaczenie jakie im nadajemy zależy jedynie od nas samych. Ponadto zdobędziesz wiedzę o tym, jak myśleć inaczej, zobaczysz fragment interesującego filmu, który będzie inspiracją do pracy podczas spotkania, a na koniec stworzysz „przypominajkę", która będzie Ci towarzyszyć na co dzień.

Prowadząca: psycholog Magdalena Kornacka.

Wstęp wolny.

Zapisy telefoniczne (58/661 93 45) lub mailowe (fundacja@mostnadziei.pl). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

ikona