1096 (696) 2013-04-19 - 2013-04-25

CN EXPERYMENT czasowo nieczynne

Informujemy, że w Centrum Nauki EXPERYMENT trwa obecnie przeprowadzka do nowego budynku. Intensywnie przygotowuje się do wielkiego otwarcia nowego, siedem razy większego obiektu z nowymi galeriami i setkami interaktywnych stanowisk. Jego inauguracja odbędzie się jeszcze przed wakacjami, jednak do tego momentu dotychczasowa wystawa pozostaje nieczynna.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy w ciągu ostatnich 5 lat odwiedzili wystawy Centrum Nauki EXPERYMENT do przesyłania zdjęć, filmów, rysunków i relacji pisanych na adres e-mail: wspomnienia@experyment.gdynia.pl.

Centrum Nauki EXPERYMENT swoją działalność rozpoczęło prawie 6 lat temu. Od tego czasu nieprzerwanie zapewnia świetną zabawę nauką mieszkańcom Trójmiasta i turystom z całego kraju. Wszelkie działania Centrum, które komunikują naukę w bardzo przyjazny sposób - interaktywne stanowiska, warsztaty i pokazy naukowe - są intensywnie rozwijane od 2007 roku i cieszą się ogromną popularnością. Teraz, kiedy wystawa pozostaje zamknięta, przykładami takich aktywności są warsztaty naukowe, prowadzone obecnie w szkołach naszego województwa czy zajęcia terenowe, które odbędą się jeszcze w tym miesiącu.