1096 (696) 2013-04-19 - 2013-04-25

Gdyńskie rodziny będą wiedzieć więcej

Rusza strona internetowa www.gdyniarodzinna.pl, na której będzie można znaleźć to, co interesuje mamę, tatę oraz dzieci, pomysły na aktywne spędzenie wolnego czasu, propozycje, gdzie wybrać się na spacer i wiele innych przydatnych informacji.

Dzięki stronie informacje o wydarzeniach dla rodzin, które dzieją się w mieście, będzie można uzyskać niemal na wyciagnięcie ręki.
Dodatkowe atuty strony to: newsletter, dostosowanie do korzystania ze smartfonów, logowanie, forum opinii na temat wydarzeń lub miejsc.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gdyni do kontaktu przez profil GDYNIA RODZINNA na Facebooku lub pod adresem mailowym RODZINA@GDYNIA.PL. Mile widziane nowe pomysły, sugestie i inspiracje dotyczące tego, jakiego typu informacje, jeszcze, powinny znaleźć się na stronie www.gdyniarodzinna.pl.

Program „Gdynia Rodzinna" został opracowany przez radne Klubu Samorządność: Beatę Łęgowską, Maję Wagner oraz Beatę Szadziul i przyjęty Uchwałą Rady Miasta w dniu 31 października 2012 r. Stanowi kompendium realizowanej przez Miasto Gdynia polityki rodzinnej, która kieruje się zasadą poszanowania autonomii rodziny. Program koncentruje się na rodzinach z dziećmi do momentu ich usamodzielnienia. Nadaje kierunek działaniom, które służą kształtowaniu miasta przyjaznego rodzinie. Ma formę programu otwartego, który będzie na bieżąco uaktualniany i poszerzany.

ikona